Genootschap ter bevordering van Natuur-, Genees- en Heelkunde

Medewerkers

Resultaten 1 - 20 van 128

  • mw. C.K. (Chantal) Amatoeloes

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    C.Amatoeloes@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S. (Seycan) Bal

    Administratief Centrum

    Financiële administratie

    S.Bal@uva.nl | T: 0205252906

    Ga naar deze medewerker
  • mw. L.M. (Leontine) Bataraga-Philip

    Administratief Centrum

    Functioneel Beheer SAP

    L.M.Bataraga-Philip@uva.nl | T: 0205255540

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. F.H.J. (Frans) Beentjes

    Administratief Centrum

    ICT Services

    F.H.J.Beentjes@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A.E. (Edda Bild) Bild MSc

    Administratief Centrum

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    A.E.Bild@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M. (Mailis) Birsak

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    M.Birsak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.A. (Marcus) Bleijendaal

    Administratief Centrum

    Communicatie AC

    M.A.Bleijendaal@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. W.F.A. (Willem) van Bloemen MSc

    Administratief Centrum

    Bestuur en Bestuursstaf

    W.F.A.vanBloemen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. S.N. (Siri) Boe-Lillegraven

    Administratief Centrum

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    s.n.boe-lillegraven@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.M. (Carla) Bosboom

    Administratief Centrum

    c.m.bosboom@uva.nl | T: 0205255974

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Mohamed) Boulben

    Administratief Centrum

    Financiële administratie

    M.Boulben@uva.nl | T: 0205255999

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. M.L. (Mariëtta) de Bruïne

    Administratief Centrum

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    M.L.deBruine@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.E. (Csilla) Buksa

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    C.E.Buksa@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J. (Josine) Burgers

    Administratief Centrum

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    J.Burgers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. P. (Peter) Busser

    Administratief Centrum

    Functioneel Beheer SAP

    P.Busser@uva.nl | T: 0612318706

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. A.J. (Ton) Dietz

    Administratief Centrum

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    A.J.Dietz@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E. (Ehsan) Ebadi

    Administratief Centrum

    Functioneel Beheer SAP

    E.Ebadi2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. N. (Nico) Eigenhuis QC

    Administratief Centrum

    Verslaggeving

    N.Eigenhuis@uva.nl | T: 0205252728

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. van Engelen

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    N.vanEngelen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.W. (Jasper) Faber

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    J.Faber@uva.nl | T: 0610630600

    Ga naar deze medewerker