Genootschap ter bevordering van Natuur-, Genees- en Heelkunde

Medewerkers

Resultaten 61 - 80 van 8121

  • mw. F.B. (Federica) van Adrichem MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    F.B.vanAdrichem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. M. (Marta) Adsarias Rivero

    Universiteitsbibliotheek

    M.AdsariasRivero@uva.nl | T: 0205252473

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. G. (Gert) Advokaat

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Education Service Centre

    G.Advokaat@uva.nl | T: 0205257649

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. A.H.C. (Ad) Aerts

    Universiteitsbibliotheek

    A.H.C.Aerts@uva.nl | T: 0205253378

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. W.D.E. (Mieke) Aerts

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    w.d.e.aerts@uva.nl | T: 0205253155

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. R.A.M. (Remieg) Aerts

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    R.A.M.Aerts@uva.nl | T: 0205254307

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. Z. (Zakaria) Afassi

    Facility Services

    Veiligheid en Beveiliging

    Z.Afassi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. F.J. (Funmilayo) Afolabi

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Anthropology of Health, Care and the Body

    F.J.Afolabi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. H. (Hamideh) Afsarmanesh

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    IVI

    H.Afsarmanesh@uva.nl | T: 0205257512

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. J.A. (Joost) Agelink van Rentergem Zandvliet

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Brain & Cognition

    J.A.Agelink@uva.nl | T: 0205256430

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J.J. (Jane) Aggrey MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Governance and Inclusive Development

    J.J.Aggrey@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. O. (Orhan) Agirdag

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Onderwijskunde (OWK)

    O.Agirdag@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. H.A. (Humphrey) Agyekum

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Political Sociology: Power, Place and Difference

    H.A.Agyekum@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.E. (Mohammad) Aharpour

    ICT Services

    M.E.Aharpour@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.S. (Christiane) Ahlborn

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Internationaal Publiekrecht

    c.s.ahlborn@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. T. (Tanja) Ahlin

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Anthropology of Health, Care and the Body

    T.Ahlin@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S.B. (Safarina) Ahmad MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    SILS

    S.B.Ahmad@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.U.T. (Usman) Ahmedani MPhil

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Europese studies

    M.U.T.Ahmedani@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A.C. (Anne - Catherine) Ahn MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    IBED

    A.C.Ahn@uva.nl | T: 0205258694

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A.K. (Anderson) Ahwireng

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Governance and Inclusive Development

    A.K.Ahwireng@uva.nl

    Ga naar deze medewerker