Genootschap ter bevordering van Natuur-, Genees- en Heelkunde

Medewerkers

Resultaten 8101 - 8120 van 8121

  • mw. drs. H.E. (Hilde) Zwaan-van der Plas

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    HIMS

    H.E.Zwaan@uva.nl | T: 0205256956

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. R. (Rose) van der Zwaard

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Engelse taal en cultuur

    R.vanderZwaard@uva.nl | T: 0205253827

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.M.J. (Christel) Zwaga

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    C.M.J.Zwaga@uva.nl | T: 0205254063

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. F.M. (Ferdi) Zwamborn

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    F.M.Zwamborn@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. G. (Gooitzen) Zwanenburg

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    SILS

    G.Zwanenburg@uva.nl | T: 0205256547

    Ga naar deze medewerker
  • mw. E. (Elsbeth) Zwart

    Universiteitsbibliotheek

    Afdeling Magazijnen

    E.Zwart@uva.nl | T: 0205252359

    Ga naar deze medewerker
  • mw. H.J. (Hetty) de Zwart

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    H.J.deZwart@uva.nl | T: 0205254481

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.L. (Merel) Zwart

    Facility Services

    M.L.Zwart@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. M.Z. (Margreet) Zwarteveen

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Governance and Inclusive Development

    M.Z.Zwarteveen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E.R. (Bert) Zwaving

    ICT Services

    Werkplekondersteuning

    E.R.Zwaving@uva.nl | T: 0205253127

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. A. (Annemaart) Zweegers

    ICT Services

    A.Zweegers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N.L. (Naomi) Zweerus MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    IBED

    N.L.Zweerus@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. ir. A.R. (Arnoud) Zwemmer

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Moving Matters: People, Goods, Power and Ideas

    A.R.Zwemmer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.W. (Jaap) Zwemmer

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Belastingrecht

    J.W.Zwemmer@uva.nl | T: 0205253211

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. mr. dr. J.P.H. (Johan) Zwemmer

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Arbeidsrecht en socialezekerheidsrecht

    J.P.H.Zwemmer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. ing. E.F.H. (Bert) Zwiep

    Facility Services

    Inkoop en Logistiek

    E.F.H.Zwiep@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. I.E. (Irene) Zwiep

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Semitische talen en culturen

    I.E.Zwiep@uva.nl | T: 0205252353

    Ga naar deze medewerker
  • mw. D. (Dieuwke) Zwier

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Afdeling Sociologie en Antropologie

    D.Zwier@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. S.M. (Sandra) Zwier

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Persuasive Communication

    S.M.Zwier@uva.nl | T: 0205255094

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. R.J. (Robert) Zwitser

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Psychological Methods

    r.j.zwitser@uva.nl | T: 0205256640

    Ga naar deze medewerker