Genootschap ter bevordering van Natuur-, Genees- en Heelkunde

Medewerkers

Resultaten 8301 - 8318 van 8318

  • dhr. dr. G. (Gooitzen) Zwanenburg

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    G.Zwanenburg@uva.nl | T: 0205256547

    Ga naar deze medewerker
  • mw. E. (Elsbeth) Zwart

    Universiteitsbibliotheek

    Afdeling Depots en Documentleveringen

    E.Zwart@uva.nl | T: 0205252359

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. M.Z. (Margreet) Zwarteveen

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Governance and Inclusive Development

    M.Z.Zwarteveen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E.R. (Bert) Zwaving

    ICT Services

    E.R.Zwaving@uva.nl | T: 0205253127

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. A. (Annemaart) Zweegers

    ICT Services

    A.Zweegers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. M.F. (Monique) Zweers

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Education Service Centre

    M.F.Zweers@uva.nl | T: 0615683358

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N.L. (Naomi) Zweerus MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    N.L.Zweerus@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. ir. A.R. (Arnoud) Zwemmer

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Moving Matters: People, Goods, Power and Ideas

    A.R.Zwemmer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.W. (Jaap) Zwemmer

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Belastingrecht

    J.W.Zwemmer@uva.nl | T: 0205253211

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. mr. dr. J.P.H. (Johan) Zwemmer

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Arbeidsrecht en socialezekerheidsrecht

    J.P.H.Zwemmer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. W.D.A. (Wouter) Zwerink

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    w.d.a.zwerink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M. (Maria) Zwicker

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Social Psychology

    m.zwicker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. ing. E.F.H. (Bert) Zwiep

    Facility Services

    E.F.H.Zwiep@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. I.E. (Irene) Zwiep

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Semitische talen en culturen

    I.E.Zwiep@uva.nl | T: 0205252353

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. S.M. (Sandra) Zwier

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Persuasive Communication

    S.M.Zwier@uva.nl | T: 0205255094

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N.P.M. (Nadine) Zwinkels

    n.p.m.zwinkels@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. R.J. (Robert) Zwitser

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Psychological Methods

    r.j.zwitser@uva.nl | T: 0205256640

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. K. Zygogiannis

    ACTA

    k.zygogiannis@acta.nl

    Ga naar deze medewerker