Genootschap ter bevordering van Natuur-, Genees- en Heelkunde

Medewerkers

Resultaten 121 - 140 van 7716

  • dhr. prof. dr. J.J.M. (Jacques) van Alphen

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    J.J.M.vanAlphen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. P. (Pascal) van Alphen MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    P.vanAlphen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. A.A.D. (Daisy) Alsemgeest

    Studenten Services

    A.A.D.Alsemgeest@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. W.C.H. (Jochem) Alsemgeest MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Groep: Docenten & onderzoekers CW

    W.C.H.Alsemgeest@uva.nl | T: 0611749937

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Moutaz) Altaghlibi MSc

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    M.Altaghlibi@uva.nl | T: 0205254248

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. Y.B. (Yasin Baris) Altayligil

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Intern. Strategy and Marketing

    y.b.altayligil@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.H. (Marisca) Altena

    ICT Services

    M.Altena@uva.nl | T: 0205252750

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. (Nienke) Altena MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    N.Altena@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.B. (Maria) Altendorf

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Persuasive Communication

    M.B.Altendorf@uva.nl | T: 0646992787

    Ga naar deze medewerker
  • mw. O.D. (Mayra) Altenstad BA

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Arbeidsrecht en socialezekerheidsrecht

    O.D.Altenstad@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. ing. S.J. (Sebastian) Altmeyer

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Informatics Institute

    S.J.Altmeyer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.F. (Juan) Alvarado Valenzuela

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Political Sociology: Power, Place and Difference

    J.F.AlvaradoValenzuela@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. Y. (Yolanda) Alvarez Casao

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    Y.AlvarezCasao@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S.W. (Suzanne) Alves Aflitos-Hoogstrate MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    S.W.Hoogstrate@uva.nl | T: 0205256682

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. L.C. (Luis) Amado Magalhaes Carvalho

    ICT Services

    L.C.AmadoMagalhaesCarvalho@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A. (Aisa) Amagir

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Microeconomics

    A.Amagir@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A. (Ahmed) Amajoud

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Facility Management

    A.Amajoud@uva.nl | T: 0205254001

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A.P. (Alice) Amartjedo

    Facility Services

    A.P.Amatrenjo@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. M.R. (Maaike) Ambags-van der Meulen

    Bestuur en Bestuursstaf

    M.R.Ambags-vanderMeulen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. D.M.J. (Daan) van Amelsfort

    ICT Services

    D.M.J.vanAmelsfort@uva.nl

    Ga naar deze medewerker