Genootschap ter bevordering van Natuur-, Genees- en Heelkunde

Medewerkers

Resultaten 121 - 140 van 7972

  • dhr. M.F. (Farid) Alli

    Facility Services

    M.F.Alli@uva.nl | T: 0621155248

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. S. (Silke) Allmann

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    SILS

    S.Allmann@uva.nl | T: 0205256236

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J. (Jaafar) Alloul

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Globalising Culture and the Quest for Belonging

    J.Alloul@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. R. (Rafael) Almeida da Matta

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Finance

    R.AlmeidadaMatta@uva.nl | T: 0205257267

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. F. (Fares) Alnajar

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    IVI

    F.Alnajar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. M.D. (Maria) Aloni

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Logic and Language

    M.D.Aloni@uva.nl | T: 0205254887

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. S.A. (Saad) Alowayyed MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    IVI

    S.A.Alowayyed@uva.nl | T: 0205257446

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. I.C. (Ingrid) van Alphen

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Taalwetenschap

    I.C.vanAlphen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.J.M. (Jacques) van Alphen

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    IBED

    J.J.M.vanAlphen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. P. (Pascal) van Alphen MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    SILS

    P.vanAlphen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. A.A.D. (Daisy) Alsemgeest

    Studenten Services

    A.A.D.Alsemgeest@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. W.C.H. (Jochem) Alsemgeest MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Groep: Docenten & onderzoekers CW

    W.C.H.Alsemgeest@uva.nl | T: 0611749937

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Moutaz) Altaghlibi MSc

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    M.Altaghlibi@uva.nl | T: 0205254248

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. Y.B. (Yasin Baris) Altayligil

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Intern. Strategy and Marketing

    y.b.altayligil@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M. (Marisca) Altena

    ICT Services

    M.Altena@uva.nl | T: 0205252750

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. (Nienke) Altena MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    N.Altena@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.B. (Maria) Altendorf

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Persuasive Communication

    M.B.Altendorf@uva.nl | T: 0646992787

    Ga naar deze medewerker
  • mw. O.D. (Mayra) Altenstad BA

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Arbeidsrecht en socialezekerheidsrecht

    O.D.Altenstad@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. ing. S.J. (Sebastian) Altmeyer

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    IVI

    S.J.Altmeyer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.F. (Juan) Alvarado Valenzuela

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Political Sociology: Power, Place and Difference

    J.F.AlvaradoValenzuela@uva.nl

    Ga naar deze medewerker