Genootschap ter bevordering van Natuur-, Genees- en Heelkunde

Medewerkers

Resultaten 161 - 180 van 7716

  • mw. dr. C. (Corina) Andone

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Taalbeheersing, Argumentatietheorie en Retorica

    C.Andone@uva.nl | T: 0205252528

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. P.A. (Paula) Andrade Da Silva Albuquerque

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Kunstgeschiedenis

    P.Albuquerque@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. W. (Winifred) Andree Wiltens

    Facility Services

    W.AndreeWiltens@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. A. (Apostolos) Andrikopoulos

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Globalising Culture and the Quest for Belonging

    A.Andrikopoulos@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. S.J. (Sible) Andringa

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Nederlandse Taalkunde

    S.J.Andringa@uva.nl | T: 0205253818

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M. (Mustika) Anggraeni MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Governance and Inclusive Development

    M.Anggraeni@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.J.J. (Mark) van den Anker MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Corporate Communication

    M.J.J.vandenAnker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. L.K.A. (Anemoon) Ankum

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    L.K.A.Ankum@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.J.C. (Mario) Annes

    Facility Services

    M.J.C.Annes@uva.nl | T: 0205255763

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. F.C.J. (Fred) van Anrooij

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    F.C.J.vanAnrooij@uva.nl | T: 0205256355

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. K. (Katrien) Antonio

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    K.Antonio@uva.nl | T: 0205255020

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J.J.M. (Jacqueline) Antonissen

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    J.J.M.Antonissen@uva.nl | T: 0205252916

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. (Nelda) Antonovaite MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    N.Antonovaite@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. M. (Miriyam) Aouragh

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Globalising Culture and the Quest for Belonging

    M.Aouragh@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A.G. (Adriaan) van Apeldoorn

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    A.G.vanApeldoorn@uva.nl | T: 0205254631

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.T.S. (Joran) van Apeldoorn MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    ILLC

    J.T.S.vanApeldoorn@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S. (Sofia) Apostolidou MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Literatuurwetenschap

    s.apostolidou2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Mohammad) Arab

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    M.Arab@uva.nl | T: 0205254054

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. G. (Georgios) Araizi Kanoutas MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van der Waals-Zeeman Instituut

    G.AraiziKanoutas@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. T.B. (Theo) Araujo

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Corporate Communication

    T.B.Araujo@uva.nl | T: 0205254061

    Ga naar deze medewerker